Můj příběh

Vše je řešitelné, jen musíme chtít najít tu správnou cestu!

Jsem Nikola, certifikovaná koučka osobního rozvoje, a především máma dvou úžasných dětí a manželka profesionálního sportovce, boxera Václava Pejsara. Moje cesta, která mě dovedla k tomu, abych mohla dnes pomáhat já Vám, byla pro mě trnitá. Můj příběh napíši ve zkratce, ale smysluplně abyste mě trochu poznali a věděli, že tyto věci nebo podobné se dnes dějí mnoha lidem. Lidé kolem nás se o potížích bojí mluvit, protože se stydí, ale věřte, že není za co. Vše je řešitelné, jen musíme chtít najít tu správnou cestu.

Pomohu vám najít sílu na změnu!

Jak to všechno začalo aneb Stresy mě na konec dovedly na správnou cestu

Začalo to v roce 2019, asi 3 měsíce před svatbou. Den začal jako každý jiný strávený s mojí rodinou a byl naprosto úžasný, ale najednou večer se začali s mým tělem dít divné věci: pot, třes, návaly horka, pocity zimy a pocity na omdlení = panická ataka. Uf! Vypadá to docela jednoduše, když to takhle napíšu. Doktor mi předepsal antidepresiva a řekl, že je to ze svatby a ať je beru, že se to časem srovná. Moc se mi nechtělo věřit, že je to ze svatby, protože jsem se na svatbu těšila a nepociťovala větší stres než normálně. Pro mě v tu chvíli byly prášky naprostá záchrana, protože stavy, které jsem denně prožívala, jsem samozřejmě nechtěla zažívat. Kdo to zažil, tak ví, jak naprosto nepříjemné a neúnosné jsou. Brala jsem léky půl roku, pak jsem je vysadila a vypadalo to, že je vše v naprostém pořádku, protože panickou ataku už jsem neměla. Bohužel, v roce 2021 přišla znovu, když jsem otěhotněla a začala mi opět ta trnitá cesta s pěknou náloží psychických stavů v podobě panických atak. Věděla jsem, že v těhotenství určitě nemohu jít cestou antidepresiv, protože nechci ublížit miminku a vlastně ani sobě. Věděla jsem, že pomocí prášků opět nic nevyřeším, jen to potlačím. Také jsem věděla, že sama to nemohu zvládnout, že potřebuji někoho, kdo mi pomůže a ukáže tu správnou cestu.

Koučink vám pomáhá růst a rozvíjet se

Zkusila jsem psychologa, ale ten mi nepomohl. Nebyla to správná cesta, kterou jsem hledala. Vyhledala jsem tedy mentálního kouče, motivátora a hned po prvním sezení jsem věděla, že jsem na správné cestě. Koučink je přesně to, co hledám, protože koučink Vám rozhodně neukazuje, že jste špatný člověk a neukazuje na Vaše chyby a nedostatky. Koučink Vám pomáhá růst a rozvíjet se. Ukazuje Vám, jak pracovat s vlastními myšlenkami. Ukazuje Vám, že každá negativní událost, která se Vám v životě stane, nese na sobě špetku pozitivního. Dává Vám možnost koukat na věci také z jiného úhlu pohledu. Pomáhá Vám dosáhnout Vašich cílů. Lidé, kteří mě znají, by do mě určitě neřekli, že se mi toto dělo. Jenže ano, i když mám vedle sebe velmi pozitivního člověka v podobě mého manžela, tak jsem byla schopná na sebe nabírat stresy, stresy ostatních, řešit každou starost zleva doprava a naopak, snažit se zalíbit ostatním a uspokojit jejich potřeby, ale kde jsem byla JÁ? Teď jsem úplně jiný člověk, a právě až tady potom všem, co se mi dělo, jsem si uvědomila, že nejdříve musím řešit sebe a pak ostatní.

Nehodnotíme se, nesrovnáváme se, povzbuzujeme se, slavíme úspěchy

Chcete překonat stresy a posunout se dál? Jsem tu pro vás!

Jednou mi manžel řekl: "Co když se ti tohle všechno dělo z důvodu, že můžeš pomoci teď někomu Ty? A i kdyby to byl jen jeden jediný člověk, tak se to počítá!". Nic se neděje jen tak. Jsem šťastná a velmi vděčná, protože by mě to na začátku mé negativní cesty ani nenapadlo, že to, co se mi děje, je vlastně správně. Životní nesnáze mě donutily dojít na novou cestu v podobě pozitivního myšlení a uvědomění si, že některé věci, které v životě řešíme, jsou naprosto zbytečné. Pokud máte pocit nekonečného stresu, psychických problémů, nemáte motivaci, každý den je pro Vás utrpení a už od rána, co otevřete oči jste naštvaní, nevíte, jestli Vás naplňují věci, které právě děláte nebo se jen chcete ve svém životě posunout o kus vpřed, tak jsem tu pro Vás.

Těším se

Nikola

Chci mentální koučink >>>